Testovací provoz NasTub.cz

Od druhé poloviny května 2021 testujeme živý provoz platformy. Můžete vidět první archivy videí a sledovat testování živých vysílání. Jsme z platformy nadšení. Hodně funkcionalit připomíná známý YT. Migrace videí je opravdu snadná. Stačí mít link na původní úložiště a o vše ostatní se postará NášTub.cz sám.

S komunikaci mezi našimi blízkými i vzdálenými přáteli víme, že tento projekt je opravdu důležitý a má pozitivní odezvu. Proto nepolevujeme v našem záměru. Dosavadní testování na VPSFree.cz bychom chtěli přesunout na fyzický stroj a zajistit si tak větší flexibilitu pokud je o nastavení potřebných parametrů.

Hodně klíčovým bodem je pak kapacita disku pro ukládání videí, výkon serveru a rychlost připojení. Je jasné, že potřebujeme mít vše pod kontrolou. Dáváme proto dohromady rozpočet na fyzický stroj a zjišťujeme možnosti jeho umístění na páteřní síti.

Více by mohlo být jasno po 20.06.2021. Vaše pomoc a zájem projekt finančně podpořit pravidelnými platbami je pro úspěch celé věci klíčová.

Releated

O projektu NasTub.cz

Projekt NasTub.cz je aktuálně provozován na dvou fyzických serverech: nastub.cz a venuse.nastub.cz. Je financován z darů od diváků. V tomto směru existuje velmi jednoduchá přímá úměrnost. Dokud vás naše služba bude bavit a budete ji jako diváci podporovat, pak budeme existovat. Proto velice děkujeme všem, kteří nám pravidelně přispívají na provoz. Hospodaření s finančními dary […]

Podpora projektu NasTub.cz a sociální sítě NasFace.cz

Finanční podpora od vás diváků a autorů je pro nás naprosto klíčová. Přehled výdajů na hospodaření projektů najdete v článcích projektu. Motto: “Nemusím souhlasit s vaším názorem, ale budu vše dělat pro to, abyste jej mohl v klidu říkat.” Podpořte prosím projekt svobodného sdílení informací na NasTub.cz trvalým příkazem na 2202030573/2010 nebo Startovači. (Jsme vděční […]