Podpora projektu NasTub.cz a sociální sítě NasFace.cz

Finanční podpora od vás diváků a autorů je pro nás naprosto klíčová. Přehled výdajů na hospodaření projektů najdete v článcích projektu.

Motto: “Nemusím souhlasit s vaším názorem, ale budu vše dělat pro to, abyste jej mohl v klidu říkat.”

Podpořte prosím projekt svobodného sdílení informací na NasTub.cz trvalým příkazem na 2202030573/2010 nebo Startovači. (Jsme vděční i za jednorázovou platbu.) Jen díky vaším darům může tento nezávislý prostor existovat.

Pokud byste rádi podpořili projekt a zůstali v anonymitě, pak prosím využijte účet 2302088158/2010. Do zprávy pro příjemce uveďte prosím “DAR”. Jako nezisková organizace vám můžeme vystavit potvrzení o daru, který lze odečíst z daní.

Připojte se k sociální síti NasFace.cz a sdílejte své zkušenosti a zážitky.

 

Releated

O projektu NasTub.cz

Projekt NasTub.cz je aktuálně provozován na dvou fyzických serverech: nastub.cz a venuse.nastub.cz. Je financován z darů od diváků. V tomto směru existuje velmi jednoduchá přímá úměrnost. Dokud vás naše služba bude bavit a budete ji jako diváci podporovat, pak budeme existovat. Proto velice děkujeme všem, kteří nám pravidelně přispívají na provoz. Hospodaření s finančními dary […]

200 uživatelů na sociální síti NasFace.cz

Povedlo se úspěšně spustit federalizaci a zálohování dat mezi hlavním serverem nastub.cz a dvěma stroji, které jsme díky vám mohli postavit. Provádíme zátěžové testy a ověřujeme správnou funkci. NasFace.cz slaví úspěch s více jak 200 uživateli https://nasface.cz/about/more.